UDÁLOST

Vánoce s Českým rozhlasem

Vybírejte z pestrého vánočního a silvestrovského programu Českého rozhlasu: pohádky, premiéry her a audioknih, dokumenty i rekapitulace nejzajímavějších momentů roku 2019.

Radiožurnál připravil speciální vydání rozhovorů Lucie Výborné. Plus bude bilancovat uplynulý rok a živě odvysílá vánoční projev prezidenta Zemana, který ihned rozeberou komentátoři. Dvojka vás potěší legendárními vypravěči, velkými pohádkovými příběhy a premiérou muzikálu Malý princ.

Vltavský program protkají verše, povídky i životní příběh básníka Ivana Blatného. Rádio Junior přináší kromě pohádek také vánoční soutěž a seriál Cesta ochránců vesmíru. Pohádkové hosty uslyšíta také v regionálním vysílání a speciální hudební pořady spolu s podcastem Parabible pro mladé posluchače připravilo i Radio Wave.

Ve sváteční nabídce nemůže chybět Šťastné a veselé Rádio Retro, se kterým se vydáte na návštěvy domů k Werichům, Formanům, Zátopkům a dalším populárním osobnostem. Speciální výběr z archivu, pohádky i koledy k poslechu na počítači, tabletu nebo mobilu přináší také nový audioportál mujRozhlas. Jenom tady si poslechnete Vánoční deník Petra Vodičky, který exkluzivně pro mujRozhlas.cz načetl ve svém domácím studiu Petr Čtvrtníček.

Nejnovější články

Stránky