Český rozhlas spouští novou mobilní aplikaci mujRozhlas

Vizualizace mobilní aplikace mujROZHLAS.cz
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Vizualizace mobilní aplikace mujROZHLAS.cz

Unikátní nahrávky, živé vysílání i rozhlasové hry a dokumenty. To vše v novém designu a s užitečnými funkcemi. Novou aplikaci mujRozhlas najdete v App Storu a na Google Play. 

Rádi posloucháte sportovní zprávy, pohádky nebo vás zajímají rozhlasové hry s českými herci? Nyní stačí kliknout na ikonu v mobilu a máte po ruce stovky pořadů pro každého. Český rozhlas spouští novou aplikaci mujRozhlas, stáhněte si ji a budete mít celý svět audia na jednom místě. 

Mnoho hodin poslechu a snadné ovládání

Co všechno aplikace mujRozhlas umí? Kromě poslechu všech stanic zde najdete přehled nových dílů pořadů a unikátní nahrávky z archivu. Budete mít přehled o všech podcastech a získáte mnoho hodin kvalitního poslechu. To vše díky snadnému ovládání a šikovným vychytávkám. Nastavte si sami záložky v menu, v noci si přepněte na tmavý režim. Oblíbené pořady si můžete pustit živě, nebo si je stáhněte a uložte na později, ušetříte i data. 

Poslouchám, co chci

Novou aplikaci mujRozhlas najdete v App Storu a na Google Play. Aplikace je přehledná, intuitivní a dobře se čte na mobilu. Má i webovou verzi, vyzkoušejte ji, do vyhledávače stačí napsat mujRozhlas.cz. Všechna nastavení z mobilu platí i na webu. 

Aplikace Radiotéka a iRadio zůstávají zatím funkční, ale nemají již technickou podporu, doporučujeme proto stáhnout si mujRozhlas.